O nas

Witamy Państwa na firmowej stronie Ośrodka Konsultingowo-Szkoleniowego BHP-KOMPLEX. Oferta naszych usług skierowana jest przede wszystkim do właścicieli średnich i małych firm, w których nie istnieją odrębne jednostki związane z problematyką bezpieczeństwa i higieny pracy. Zapewnimy naszym klientom wszechstronne wsparcie z zakresu BHP oraz ochrony przeciwpożarowej

Usługi dla klientów indywidualnych,firm oraz instytucji

Realizujemy szkolenia i kursy dla pracowników i pracodawców, a także prowadzimy kompleksowe działania związane z oceną ryzyka zawodowego. Naszym celem jest zapewnienie bezpiecznego środowiska pracy oraz minimalizacja potencjalnych zagrożeń. Outsourcing działań z zakresu BHP obejmuje także fachowe doradztwo oraz tworzenie stosownej dokumentacji na potrzeby współpracujących z nami przedsiębiorstw oraz placówek sfery budżetowej.

.

BHP-KOMPLEX – zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełnym asortymentem naszych profesjonalnych usług.

BHP Komplex - BHP Lubuskie
Lider w dziedzinie doradztwa i outsourcingu BHP
O nas

szkolenia i kursy dla pracowników i pracodawców, a także prowadzimy kompleksowe działania związane z oceną ryzyka zawodowego. Naszym celem jest zapewnienie bezpiecznego środowiska pracy oraz minimalizacja potencjalnych zagrożeń.

Kontakt

BHP - KOMPLEX
ul. Okrzei 29
66-400 Gorzów Wlkp
tel. 95 723 14 33
tel.kom. 604 177 177
e-mail: biuro@bhp-komplex.pl

Znajdź nas